Versenyeredmények a 2018/19-es tanévben

Verseny neve Résztvevők Eredmény Felkészítő tanár
OSZTV műszaki informatika Gabos Balázs 5/13 A országos 4-9. hely Czank Mátyás
Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny Vogronics Máté 11. E országos egyéni 26. hely Mike Gábor
Kósa Alex 11. E országos egyéni 28. hely Pap András
Gaus Michael 11. E országos egyéni 43. hely  
  országos 9. hely csapatban  
ÁSZÉV Rendészet ágazat Kovács Adél 12. D országos 20. hely Répásiné Dr. Kovács Zsuzsanna
Kurucz Karina 12. D országos 23. hely
Herkovics Dorottya 12. D országos 25. hely
ÁSZÉV Informatika ágazat Bosznai Barnabás 12. C országos 21. hely Tari Balázs
Vég József
Andrikóné Maza Szilvia
Zrínyi Ilona Országos Matematika verseny, megyei forduló Dávid Martin 11. C megyei 1. hely Molnár Imre
Sándor Bálint 11. A megyei 6. hely Ferka Gabriella
    Borbényiné Molnár Hajnalka
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny Schmal Roland 11. I megyei 1. hely Ferka Gabriella
Draskovics Dániel 11. I megyei 5. hely  
    Borbényiné Molnár Hajnalka
Sándor Bálint 11. A megyei 4. hely  
Bajna Ádám 11. A megyei 7. hely  
  Gadányi Kata 11. D   Borbényiné Molnár Hajnalka
  Domoszlai Martin Zsolt 11. D körzeti 9. hely  
  Darabán Dániel 11. D    
Bolyai matematika csapatverseny, körzeti forduló Bajna Ádám 11. A    
       
  Bíró Gábor 11.I   Ferka Gabriella
  Hamberger Máté 11.I körzeti 15. hely  
  Draskovics Dániel 11.I    
  Schmal Roland 11.I    
Örökségünk ’48 országos történelmi verseny Járfás Levente 11. D országos 1. hely Takács Szilvia
Novák Dóra 11. D  
Pucz András 11. D   
   
Kálmán Kata 12. D országos 2. hely
Putnoki Rita 12. D  
Szili Martina 12. D   
Magyarok Európában országos állampolgári csapatverseny Horváth Péter 11. K országos 9. hely Kiss Ernő
Pirka András 11. K
Simon Máté 11. K
Időutazó országos történelmi levelezőverseny Göde Noémi – Peiker Gabriella 12. D országos 4. hely Takács Szilvia
Domján Richárd – Béres Balázs 10. D  
Orbán Réka – Pál Ádám 10. D országos 6. hely
   
  országos 14. hely
"Lekötelező irodalom" Jakabfi Laura 10. D   Kránicz Tünde
Dél-dunántúli Regionális Gyermek Szólótánc Verseny Mucsi Mátyás 1/9. E regionális 2. hely Dakos István
Magyar népi balladák irodalmi pályázat Bajna Ádám 11. A országos 3. hely Szabó Anikó
László Gyula országos történelmi verseny, egyéni kategória Novák Dóra 11. D országos 1. hely országos 6. hely Kiss Ernő
Pucz András 11. D
KSZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Lengyel Leila 10. A 1. hely Fajtai Piroska
Idegennyelvi versmondó verseny
Szivárványhíd országos irodalmi levelező verseny Pinizsi Petra 11. D országos 1. hely Kolozsiné Keresztes Éva
    Bognár Barbara
Ivusza Martin 11. C országos 1. hely  
Implom József Megyei Helyesírási Verseny Novák Dóra 11. D 3. hely Kolozsiné Keresztes Éva
Kárpát-Medencei Magyarok Baráti Társasága XXI. Versmondó verseny Andi Patrik Bence 10. K 2. hely Kolozsiné Keresztes Éva
III. Országos Rendészeti Csapatverseny Iskola csapata országos 4. hely Kulcsár József
Honvéd Kadét Kupa Dél-Dunántúli regionális verseny Iskola csapata 1. hely Kulcsár József
   
Horváth Csenge 10. D 2. hely
Szabó Laura 11. D 3. hely
Pucz András 11. D 1. hely
Farkas Krisztián 11. I 2. hely
V. Dékáni-Krampusz Kupa, meghívásos torna Iskola fiú focicsapata 2. hely Spilák Szilveszter
Somogy Megyei Diákolimpia Futsal V-VI. korcsoport Iskola fiú futsalcsapata 4. hely Spilák Szilveszter
Centrum Futsal Regionális döntő Iskola fiú futsalcsapata 3. hely Spilák Szilveszter
On-Lion angol nyelvű levelezőverseny Novák Dóra 11. D országos 9. hely Kulcsár József
Play & Win Országos angol levelezőverseny Darabán Dániel 11. D országos 3. hely Kulcsár József
Oláh Zsófia 11. D
Péter Lilla 11. D
Somogy megyei Tehetségsegítő Tanács angol fordítóverseny B2 Novák Dóra 11. D iskolai forduló 1. hely Kulcsár József
Somogy megyei Tehetségsegítő Tanács angol fordítóverseny B1 Hamberger Máté 11. I iskolai forduló 1. hely Gerdelics Éva
Nagy Alexander 10. B iskolai forduló 2. hely Végvári Judit
Kajkos Marcell 9. C/NY iskolai forduló 3. hely Czank-Kovács Gabriella
     
Angol nyelvű iskolai prezentációs verseny pénzügy témakörben 9. C/Ny csapata iskolai forduló 1. hely Végvári Judit
  iskolai forduló 2. hely  
KK 12. csapata iskolai forduló 3. hely Végvári Judit
     
11. C csapata   Tamás Nikolett
Somogy Megyei Diákolimpia Iskola leány csapata megyei 2. hely Deák Zsuzsanna
B33 Kosárlabda
Somogy Megyei Diákolimpia Iskola leány csapata megyei 2. hely Deák Zsuzsanna
V-VI. korcsoport
„A” leány kosárlabda
Fair Play Kupa amatőr kispályás labdarúgó torna Iskola leány csapata városi 1. hely Deák Zsuzsanna
Fair Play Kupa amatőr kispályás labdarúgó torna Iskola fiú csapata városi 2. hely Spilák Szilveszter
Fair Play Kupa Középiskolai Labdarúgó Program Iskola fiú csapata körzeti 1. hely Spilák Szilveszter
Fair Play Kupa Középiskolai Labdarúgó Program Iskola leány csapata regionális II1. hely Deák Zsuzsanna
XXI. MLSZ-Kapos Kupa nagypályás, középiskolás labdarúgótorna Iskola fiú focicsapata városi 3. hely Spilák Szilveszter
Somogy Megyei Diákolimpia Fiú labdarúgás Iskola fiú focicsapata megyei elődöntő 1. hely Spilák Szilveszter
V-VI. korcsoport
Kapospont Kupa városi kispályás labdarúgótorna  Iskola fiú focicsapata városi 1. hely Spilák Szilveszter
Somogy Megyei Asztalitenisz Diákolimpia Döntő V-VI. korcsoportban  Szőnyi Róbert Kk13 megyei 3. hely Okos Balázs
Fajcsi Péter 12. A megyei 6. hely
Katona Bálint Kk13 megyei 8. hely
Teremtájfutás Pucz András 11. D megyei 2. hely Kulcsár József
Somogy Megyei Diákolimpia Iskola fiú csapata megyei 2. hely Nagy Noémi
röplabda „A” V-VI. korcsoport (Kulcsár József)
Diákolimpia Röplabda V-VI. korcsoport Iskola fiú csapata országos döntő 4. hely Kulcsár József
Nagy Noémi
Diákolimpia Röplabda V-VI. korcsoport Iskola fiú csapata megyei 3. hely Nagy Noémi
Táncsics Kupa Iskola fiú csapata városi 1. hely Kulcsár József
Diákolimpia Röplabda V-VI. korcsoport Iskola leány csapata megyei 3. hely Nagy Noémi
Somogy Megyei Diákolimpia Iskola leány csapata megyei 3. hely Nagy Noémi
röplabda „A” V-VI. korcsoport
Táncsics Kupa Iskola leány csapata városi 4. hely Nagy Noémi
Somogy Megyei Diákolimpia úszás V-VI. korcsoport 4x50 m fiú váltó Hegedüs Csaba 10. D országos 5. hely Kulcsár József
Ringl Dániel 12. B Stoff Dóra
Tóth Bence 12. D  
Ihárosi Dániel 11. A  
Somogy Megyei Diákolimpia 100 m hátúszás V-VI. korcsoport Bosnyák Krisztián 11. B megyei 3. hely Kulcsár József
Stoff Dóra
Somogy Megyei Diákolimpia mezei futóbajnokság Domokos Diána 10. K megyei 2. hely Retter Tamás
Leány csapatverseny V. korcsoport Kontra Karolina 10. K
  Kovács Kiara 9. D
  Horváth Csenge 10. D
Somogy Megyei Diákolimpia mezei futóbajnokság Pinizsi Petra 11. D megyei 2. hely Retter Tamás
Leány csapatverseny VI. korcsoport Szili Kinga 12. D
  Szabó Laura 11. D
  Bakai Cintia 11. B
Somogy Megyei Diákolimpia mezei futóbajnokság Pete Martin 11. B megyei 2. hely Retter Tamás
Fiú csapatverseny V. korcsoport Teglovics Bálint 10. D
  Hegedüs Márk 9. A
  Landor Patrik 9. D
   
Somogy Megyei Diákolimpia mezei futóbajnokság Kovács Dániel 12. K megyei 3. hely Retter Tamás
Fiú csapatverseny VI. korcsoport Belovics Dominik 12. D
  Pucz András 11. D
  Bán Balázs 11. G
  Juhász Martin 12. D
Somogy Megyei Diákolimpia mezei futóbajnokság Teglovics Bálint 10. D megyei 2. hely Retter Tamás
Egyéni V-VI. korcsoport Pinizsi Petra 11. D megyei 3. hely
  Landor Patrik 9. D megyei 3. hely
  Domokos Diána 10. K megyei 5. hely
  Pete Martin 11. B megyei 6. hely
  Bakai Szintia 11. B megyei 6. hely
Somogy Megyei Diákolimpia Atlétika Pályabajnokság megyei döntő Latyák Pál 11. D súlylökés megyei 1. hely Retter Tamás
Dávid Bence 11. C magasugrás
Diákolimpia Atlétika országos döntő Horváth Csenge 10. D távolugrás országos 4. hely Retter Tamás
Horváth Csenge 10. D 100 m gátfutás  
  országos 7. hely
Somogy Megyei Diákolimpia Atlétika Pályabajnokság megyei döntő Holoda Martin 12. B távolugrás megyei 2. hely Retter Tamás
Keresztes Zalán 10. K magasugrás
Niklai Péter 11. D magasugrás
Landor Patrik 9. D 3000 m
Markán Valentina 11. B távolugrás
Domokos Diána 10. K 1500m
Horváth Bálint 9. C/Ny 800m
Somogy Megyei Diákolimpia Holoda Martin 11. B megyei 2. hely Retter Tamás
4x100 m fiú váltófutás Pete Martin 11. B
  Farkas Adrián 10. K
4x400 m fiú váltófutás,    Orsós Viktor 12. A
   
  Teglovics Bálint 10. D
  Pete Martin 11. B
  Juhász Martin 12. D
  Belovics Dominik 12. D
Somogy Megyei Diákolimpia Atlétika Pályabajnokság megyei döntő Holoda Martin 12. B 100 m megyei 3. hely Retter Tamás
Rezsonya Martin 10. B súlylökés
Teglovics Bálint 10. D 1500 m
Pinizsi Petra 11. D 1500 m
Szűcs Blanka 10. K 200 m
Pete Martin 11. B 200 m
Somogy Megyei Diákolimpia Atlétika Pályabajnokság megyei döntő 4x100m leány váltófutás Takács Liliána 11. B megyei 3. hely Retter Tamás
  Párkányi Kira 10. B
4x400 m leány váltófutás Szűcs Blanka 10. K
  Horváth Csenge 10. D
   
   
   
  Domokos Diána 9. K
  Szabó Laura 11. D
  Pinizsi Petra 11. D
  Bakai Cintia 11. B
Légfegyveres Lövész Kupa Postaverseny egyéni Oláh Zsófia 11. D országos döntőbe jutás Kulcsár József
Juhász Martin12. D
Légfegyveres Lövész Kupa Postaverseny csapatverseny Hammer Noémi 11. D országos döntőbe jutás Kulcsár József
Oláh Zsófia 11. D
Szabó Laura 11. D
Verseny neve Résztvevők Eredmény Felkészítő tanár
Somogy Megyei Középiskolás Közlekedésbiztonági Kupa, segédmotor Györék Ármin 12. E megyei 1. hely Kovencz András
Kiss Miklós 10. B  megyei 4. hely
Kiss Adrián 11. E  megyei 5. hely
Pál Richárd 10. B  megyei 8. hely
Országos Középiskolás Közlekedésbiztonági Kupa, segédmotor Györék Ármin 12. E (csapat) országos 7. hely
Györék Ármin 12. E (egyéni) országos 8. hely
   
   
Somogy Megyei Középiskolás Közlekedésbiztonági Kupa, kerékpár Vörös Ákos 12. E megyei 2. hely
Rezsonya Martin 10. B  megyei 10. hely
   
Somogy Megyei Középiskolás Közlekedésbiztonági Kupa, személygépkocsi Rab Richárd 12. E  megyei 8. hely
Krimit tud? Kelemen Adrienn 10. D regionális forduló 4. hely Kránicz Tünde
Kóródi Dorina 10. D
Orbán Réka 10. D
Göcseji Harci Túra Hammer Noémi 11. D országos 6. hely Kulcsár József
Horváth Csenge 9. D (Stoff Dóra kísérő)
Pucz András 11. D  
Sunyec Bence 12. K  
   
       
       
Országos Haditorna Kovács Dániel 12. K országos 9. hely Kulcsár József
XVI. országos ifjúsági honvédelmi verseny Sunyec Bence 12. K
  Szabó Levente 11. D
  Putz András 11. D
Országos Haditorna Horváth Csenge 10. D megyei 3. hely Kulcsár József
XVI. országos ifjúsági honvédelmi verseny Teglovics Bálint 10. D (Klenovics Endre kísérő)
  Farkas Krisztián 11. I  
  Latyák Pál 11. D  
Diákolimpia atlétika  Vasvári Péter 12. A megyei 1. hely Retter Tamás
Fiú súlylökés Latyák Pál 11. D
  Szabó Kevin 12. A
  Kovács Roland 12. A
  Ambrus Bálint 12. A
Diákolimpia atlétika Keresztes Zalán 10. K megyei 2. hely Retter Tamás
Fiú magasugrás Plajbász Bence 12. E
  Dávid Bence 11. C
  Tóth Bence 12. D
  Niklai Péter 11. D
Diákolimpia  Holoda Martin 12. B megyei 2. hely Retter Tamás
Fiú svédváltó Pete Martin 11. B
  Tóth Bence    12. D
  Teglovics Bálint  10. D
Diákolimpia atlétika Markán Valentina 11. B megyei 2. hely Retter Tamás
Leány távolugrás Szűcs Blanka 10. K
  Horváth Csenge 10. D
  Lábodi Lili 11. D
Diákolimpia atlétika Lábodi Lili 11. D           megyei 3. hely Retter Tamás
Leány svédváltó Horváth Csenge 10. D
  Domokos Diána 10. D
  Kontra Karolina 10. K
Aludj máskor! 24 órás vetélkedő Nagybajomban Iskola csapata 8. hely Kránicz Tünde, Stoff Dóra, Bödő Krisztián (kísérők)
Showtánc csapatvilágbajnokság Nagy Vivien 9. D 1. hely Crystal táncegyüttes
Csak tiszta forrásból fotókiállítás Tóth Zsombor 10. A országos 1. hely  
Kollégiumi fotókiállítás természeti képekből Tóth Zsombor 10. A    
Horváth Géza nemzetközi ökölvívó emlékverseny 70 kg junior korcsoport Györei Barnabás 9. K nemzetközi 1. hely Ring SC Kaposvár
Horváth Géza nemzetközi ökölvívó emlékverseny 70 kg junior korcsoport Györei Barnabás 9. K legjobb junior versenyző Ring SC Kaposvár
Id. Süllős Gyula emlékverseny Györei Barnabás 9. K országos 1. hely Ring SC Kaposvár
Magyar bajnokság ökölvívás, junior krcs. Györei Barnabás 9. K országos 2. hely Ring SC Kaposvár
70 kg