Felvételi eljárással kapcsolatos információk

Tisztelt Szülők, Gondviselők, Kedves Diákok!

A felvételi dolgozatok javítási-értékelési útmutatója elérhető a vizsga napján 13 órától a www.oktatas.hu oldalon.

A kijavított írásbeli dolgozatok megtekintésének helye és ideje:

Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Technikum Kollégium (Kaposvár, Pázmány P. u. 17.) társalgó

2021. február 1. (hétfő) 8:00-16:00 óra között

Az egységes felvételi vizsga eredményeit tartalmazó értékelőlapot az iskola legkésőbb 2021. február 8-ig postázza, amennyiben a tanuló a dolgozatok megtekintésekor nem vette át azt.

A jelentkezési lapok postára adásának határideje: 2021. február 19. A jelentkezési laphoz csatolni kell a központi írásbeli vizsga értékelőlapját abban az esetben is, ha a tanuló intézményünkben írta meg azt!

A testnevelés felvételi vizsga (honvédelem, rendészet-közszolgálat ágazat esetén): 2021. február 26. 13 órától

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy a testnevelés felvételihez szükséges felszereléseket (tornacipő, ruha) hozzák magukkal!

1. pótló testnevelés felvételi vizsga: 2021. március 05. 14 órától

2. pótló testnevelés felvételi vizsga: 2021. március 11. 14 órától

A pótló napokon a tanulók csak indokolt esetben (betegségről orvosi igazolás bemutatásával) vehetnek részt a felvételi vizsgán.

A testnevelés felvételi vizsga időpontjáról az iskola külön értesítést nem küld.

A felvételről vagy elutasításról való értesítést az iskola 2021. 04. 30-ig megküldi.

Az alábbi táblázatban összefoglaltuk technikumi képzéseinkre való jelentkezés esetén a legfontosabb, a felvételi eljárásra vonatkozó információkat.

Felvételi tájékoztatónkban a fenti képzésekről részletes információk találhatók.

Jelentkezési lap a központi írásbeli vizsgára pdf formátumban

Jelentkezési lap a központi írásbeli vizsgára xlsx formátumban

További hasznos linkek.