Felvételi eljárással kapcsolatos fontos információk

Központi írásbeli felvételi vizsga:

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket és jelentkező tanulókat, hogy a központi írásbeli felvételi vizsga időpontja 2018. január 20. (szombat) 10 óra.

Terembeosztás: Magyar Matematika

Az írásbeli vizsga során a dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni. A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható. A fenti szabályok alól kivételt képeznek azok a tanulók, akiknek a szakértői véleménye segédeszköz használatát engedélyezi.

Központi írásbeli felvételi vizsga pótnap:

A pótló központi írásbeli vizsga időpontja 2018. január 25. (csütörtök) 14 óra.

Csak nagyon indokolt esetben, orvosi igazolás bemutatásával!

A felvételi vizsga helyszíne:

(Kaposvár, Pázmány P. u. 17.)

Kérünk mindenkit, a felvételi vizsga előtt 30 perccel jelenjen meg a vizsga helyszínén.

A felvételi dolgozatok javítási-értékelési útmutatója elérhető a vizsga napján 13 órától a www.oktatas.hu oldalon.

A kijavított írásbeli dolgozatok megtekintésének helye és ideje:

Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (Kaposvár, Pázmány P. u. 17.) 033 terem

2018. január 29. (hétfő) 8:00-16:00 óra között

Az egységes felvételi vizsga eredményeit tartalmazó értékelőlapot az iskola legkésőbb 2018. február 8-ig postázza, amennyiben a tanuló a dolgozatok megtekintésekor nem vette át azt.

A jelentkezési lapok beérkezési határideje: 2018. február 19.

A testnevelés felvételi vizsga (sport és rendészet, közszolgálat ágazat esetén): 2018. február 24. 9 órától

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy a testnevelés felvételihez szükséges felszereléseket (tornacipő, ruha) hozzák magukkal!

1. pótló testnevelés felvételi vizsga:

2018. március 2. 14 órától

2. pótló testnevelés felvételi vizsga:

2018. március 6. 14 órától

A pótló napokon a tanulók csak indokolt esetben (betegség) vehetnek részt a felvételi vizsgán.

A testnevelés felvételi vizsga időpontjáról az iskola külön értesítést nem küld.

Minden jelentkezőnek egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt vennie, erről az általános iskolákon keresztül értesítjük a tanulókat (személyre szóló behívót kapnak a vizsgálatra).

SOK SIKERT KÍVÁNUNK!