Úszás Diákolimpia Megyei Döntő

A hagyományoknak megfelelően iskolánk is képviselte magát a 2018. január 31-én megrendezett Úszás Diákolimpia Megyei Döntőn. A Gépészből kilenc versenyző vett részt a rangos megmérettetésben (Lábodi Lili Rebeka, Tillmann Kitti, Bosnyák Krisztián, Csikós Gergely, Hegedűs Csaba, Ihárosi Dániel, Marek Botond, Ringl Dániel, Tóth Bence, csapatvezető: Kulcsár József). Mindannyian remekül kitettek magukért a népes mezőnyben, a 4X50 méteres gyorsváltó (Csikós Gergely, Ihárosi Dániel, Ringl Dániel, Tóth Bence) és Lábodi Lili Rebeka hátúszásban győzelmet aratott, így képviselheti iskolánkat a március 23-i hódmezővásárhelyi Országos Döntőben.

Dobogós eredmények.

  • hely: 4X50 méteres váltó, 

   Lábodi Lili Rebeka 100 méteres hátúszás

 

 

II.            hey: Csikós Gergely, III.hely: Tóth Bence 100 méteres gyorsúszás

III.          hely: Bosnyák Krisztián, 100 méteres hátúszás

 

A többiek is pontszerző helyen végeztek. Gratulálunk a Versenyzőknek!