Katasztrófavédelmi Verseny

Iskolánkat a 10.D osztályosok csapata képviselte az idei katasztrófavédelmi versenyen. A próbázóknak 10 feladatot kellett megoldani. A Rendezők a teljesítés színvonala mellett pontozták az egyes feladatok megoldására felhasznált időt is.

Diákjaink kicsit későn döntöttek úgy, hogy részt vesznek a megmérettetésen. Ezért és az utóbbi időben tapasztalható zord időjárás miatt a felkészülés túl rövidnek bizonyult.  Ennek ellenére sikerült megszereznünk a 4. helyet.

A Csapat jövőre is indul, viszont több gyakorlással, nagyobb erőbedobással szándékoznak küzdeni, a jobb helyezés érdekében.

A Csapat tagjai: Grübl Zoltán, Hammer Noémi Ivett, Latyák Pál, Niklai Péter, Oláh Zsófia. Felkészítő: Kulcsár József