Tisztelt Szülők, Tanulóink és Dolgozóink!

Tájékoztatunk minden érintettet, hogy 2018. április 4-től ismételten felújítási munkálatok zajlanak iskolánkban:

• folytatódik a Pázmány Péter utcai épület bejáratának, a bejárat előtti tér egy részének és a felvezető rámpának átalakítása, felújítása (bejárat a kollégium felől);
  • kezdetét veszi a Virág utcai épület bejárati lépcsőjének felújítása Bejárat az udvar felől).

A munkálatok idejére a teljes munkaterület és a felvonulási terület lezárásra kerül.

Felhívjuk tanulóink figyelmét, hogy a felújítás időszakában a főbejárat előtti részen található kerékpár- és kismotortárolók nem lesznek használhatóak, így az érintettek lehetőleg másképp oldják meg iskolába érkezésüket. Más tárolási vagy parkolási helyet az építkezés ideje alatt nem áll módunkban biztosítani.

Kérünk mindenkit, a balesetveszély elkerülése miatt feltétlenül tartsa be az előírásokat és az építési területre ne lépjen be!

Ezúton kérjük mindenki szíves türelmét és megértését!

Az intézmény Vezetősége