ÁSZÉV döntős eredményeink

Németh Réka 12. B osztályos tanuló az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyén sport ismeretek tantárgyból az országos döntőben 13. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Somi Attila. Mindkettőjüknek gratulálunk!

Gábor Gergő 12. E osztályos tanuló az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyén közlekedésgépész ismeretek tantárgyból az országos döntőben 27. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Kovencz András. Mindkettőjüknek gratulálunk!

Simon Patrícia  12. D osztályos tanuló az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyén rendészeti ismeretek tantárgyból az országos döntőben 16. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Lipcsei Sándor. Gratulálunk!

Garami Hanna 12. D osztályos tanuló az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyén rendészeti ismeretek tantárgyból az országos döntőben 26. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Lipcsei Sándor. Gratulálunk!

Kelemen Olivér 12. D osztályos tanuló az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyén rendészeti ismeretek tantárgyból az országos döntőben 28. helyezést ért el.