Országos 1. helyezett az Eötvös tanulója az szktv-n

A Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 3/11. A osztályos tanulója, Balog  Ádám a Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőjében 1. helyezést ért el gépi forgácsoló szakmában. Felkészítő tanára: Huszár József.

A középiskolában végig kitűnő eredményt elért tanuló a 9. évfolyamon az OSZKTV verseny reál tantárgycsoportjában jutott döntőbe, az idei évben pedig szakmája területén vett részt az országos szakmai megmérettetésen.

A válogatóban nyújtott teljesítményével kiérdemelte az országos döntőbe jutást, ahol mindenkit maga mögé utasítva lett első. Eredményei: írásbeli: 83%, szóbeli: 100%, gyakorlat: 99%.

Ismereteit az iskola mellett a külső gyakorlati képzőhelyein (CadProduction, Go-Metall Kft) is bővítette, ami biztosan hozzájárult a sikeres szerepléshez.

Gratulálunk!