Részt vettünk a Göcseji Harci Túrán

2018. szeptember 11-én a Zala megyei Kemendollár településen került megrendezésre a Göcseji Harci Túra. Iskolánkat négy tanuló képviselte a 17 feladatból álló versenyen. A gyakorlati feladatok mellett elméleti tudásra is szükségük volt a versenyzőknek. A megmérettetést több hónapos alapos felkészülés előzte meg, így a versenyen minden feladatban helyt álltak tanulóink. A versenyszámok között felsorolhatjuk az íjászkodást, kerékpározást, tájékozódási futást, lőgyakorlatokat, kézigránát célba dobást, elsősegélynyújtást, történelmi tesztet…. Csapatunk Somogy megyét képviselte. A 17 iskola közül az előkelő 6. helyezést sikerült megszerezni. Vidámság, jókedv, csapatmunka és a fair play szelleme jellemezte napunkat.

Köszönjük a felkészítést és a sok segítséget a felkészítő tanároknak!


Versenyzőink:

Hammer Noémi Ivett 11. D

Horváth Csenge 9. D

Pucz András 11. D

Sunyec Bence 12. K

 

Felkészítő tanár: Kulcsár József

Kísérő tanár: Stoff Dóra

Hajrá Gépész!