V. Dékáni Kupa meghívásos futsal torna Kiskunhalason „Aranyat érő ezüst”

 Iskolánk csapata immáron harmadik alkalommal került döntőbe az elmúlt 3 évben a kiskunhalasi Dékáni-Krampusz kupán. Az egész napos küzdelemben veretlenül került csapatunk a döntőbe, ahol hatalmas csatában a házigazdákkal 0:0-ás döntetlent játszottunk.
A büntetők következtek, ahol sajnos nem volt szerencsénk. Diákjaink idén is kiemelkedtek a mezőnyben, de most a megerősödött hazai gárda utunkat állta az aranyérem megszerzésében. Az ezüstérem mellet a torna gólkirályi címét Keresztes Zalán szerezte meg.

 

 

A csapat tagjai:

Állnak, balról: Darabán Dániel, Sallai Botond, Kocsis Zsolt, Orsós Sándor, Lukovics Adrián,
Spilák Szilveszter
Első sor: Szulimán Konrád, Lőczi László, Bradics Tamás, Keresztes Zalán, Holoda Martin