Felvételi eljárással kapcsolatos fontos információk

Központi írásbeli felvételi vizsga:
Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket és jelentkező tanulókat, hogy a központi írásbeli felvételi vizsga időpontja 2019. január 19. (szombat) 10 óra.
Az írásbeli vizsga során a dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni. A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható. A fenti szabályok alól kivételt képeznek azok a tanulók, akiknek a szakértői véleménye segédeszköz használatát engedélyezi.

Központi írásbeli felvételi vizsga pótnap:
A pótló központi írásbeli vizsga időpontja 2019. január 24. (csütörtök) 14 óra.
Csak nagyon indokolt esetben, orvosi igazolás bemutatásával!

A felvételi vizsga helyszíne:
(Kaposvár, Pázmány P. u. 17.)
Kérünk mindenkit, a felvételi vizsga előtt 30 perccel jelenjen meg a vizsga helyszínén.
A felvételi dolgozatok javítási-értékelési útmutatója elérhető a vizsga napján 13 órától a www.oktatas.hu oldalon.

A kijavított írásbeli dolgozatok megtekintésének helye és ideje:
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (Kaposvár, Pázmány P. u. 17.) 033 terem
2019. január 28. (hétfő) 8:00-16:00 óra között
Az egységes felvételi vizsga eredményeit tartalmazó értékelőlapot az iskola legkésőbb 2019. február 7-ig postázza, amennyiben a tanuló a dolgozatok megtekintésekor nem vette át azt.
A jelentkezési lapok beérkezési határideje: 2018. február 18.

A testnevelés felvételi vizsga (sport, rendészet, közszolgálat és honvédelem ágazat esetén): 2019. február 22. 13 órától
Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy a testnevelés felvételihez szükséges felszereléseket (tornacipő, ruha) hozzák magukkal!
1. pótló testnevelés felvételi vizsga:
2019. március 1. 14 órától
2. pótló testnevelés felvételi vizsga:
2019. március 11. 14 órától
A pótló napokon a tanulók csak indokolt esetben (betegség) vehetnek részt a felvételi vizsgán.
A testnevelés felvételi vizsga időpontjáról az iskola külön értesítést nem küld.

Minden jelentkezőnek egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt vennie, erről az általános iskolákon keresztül értesítjük a tanulókat (személyre szóló behívót kapnak a vizsgálatra).

SOK SIKERT KÍVÁNUNK!