Országos döntőbe jutottak tanulóink!

A Szakmai Középiskolásokért Kulturális Egyesület idén is számos témában szervezett országos versenyeket, melyek közül tanulóink az Örökségünk’48 és a Magyarok Európában versenyen mérették meg magukat.
Az Örökségünk’48 országos történelmi versenyen mindkét csapatunk bejutott a 2019. március 9-én tartandó döntőbe.

A csapatok tagjai:
    Kálmán Kata, Putnoki Rita, Szili Martina 12. D osztályos tanulók;
   Járfás Levente, Novák Dóra, Pucz András 11. D osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk:  
   Takács Szilvia tanárnő

A Magyarok Európában versenyen idén először indultak tanulóink, ahol ebben a tanévben a magyar sportsikerek álltak a verseny középpontjában. Tanulóinknak ezen a versenyen is sikerült helyt állni és egy csapattal bejutni az országos döntőbe.

A csapat tagjai:        
   Horváth Péter, Pirka András, Simon Máté 11. K osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk:  
   Kiss Ernő tanár úr

Jó felkészülést és sok sikert kívánunk a döntőre!