Év diákja, év tanára díjátadó az Eötvösben

A Kaposvári Szakképzési Centrum minden évben díjazza azokat a tanulókat, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak tanulmányi vagy sportversenyeken, illetve felkészítő tanáraikat, akik segítséget nyújtottak a tanulóknak felkészülésükben.
Az ünnepélyes díjátadónak idén iskolánk adott helyet, melynek során 42 diák és 21 pedagógus részesült elismerésben.

Iskolánkból az Év diákja díjban részesült a Járfás Levente, Novák Dóra, Pucz András alkotta csapat, akik az Örökségünk’48 országos történelmi versenyen 1. helyezést értek el. Emellett Novák Dóra a László Gyula történelmi versenyen is országos 1. helyezett lett, illetve az On-Lion angol nyelvi levelezőversenyen országos 9. helyezett. Pucz András az Országos Rendészeti Csapatversenyen 4., a László Gyula történelmi versenyen országos 6. helyezett, az Országos Haditornán pedig országos 9. helyezett lett.

Díjat kapott továbbá Ivusza Martin és Pinizsi Petra, akik a Szivárványhíd országos irodalmi levelezőversenyen 1. helyezést értek el,

Gabos Balázs, aki az OSZTV műszaki informatika versenyen országos 4-9. helyen végzett, iskolánk röplabdacsapata a diákolimpián elért országos 4. helyezése alapján.

A tanulók felkészítésében végzett kiemelkedő színvonalú pedagógiai munkájáért Év tanára díjban Takács Szilvia, Kulcsár József és Kiss Ernő részesült.

Gratulálunk a díjazottaknak, sok sikert kívánunk a következő tanévekre!

Sajtómegjelenés:
Kaposvarmost.hu
Kapos.hu
Sonline.hu