Fogadalmat tettek a honvéd kadétok

Új hagyománnyal bővült intézményünk: szeptember 4-én sor került az idei tanévben induló honvédelmi ágazati szakgimnáziumi képzésben részt vevő diákok számára az első honvéd kadét fogadalomtételre és avatásra.

Ünnepélyünket megtisztelte jelenlétével Szita Károly, Kaposvár Megyei Jogú Város polgármestere, Weimann Gáborné, a Kaposvári Szakképzési Centrum főigazgatója, Csiba Ágota, a Kaposvári Szakképzési Centrum kancellárja, Sipos Antal ezredes, a Magyar Honvédség 6. Sipos Gyula Területvédelmi Ezred Parancsnoka, Gavlik Péter ezredes, a Magyar Honvédség 64. Boconádi Szabó József Logisztikai Ezred parancsnoka és Horváth Jenő őrnagy urat, a Magyar Honvédség 4. Toborzó és Érdekvédelmi Központ parancsnoka.

A vendégek és intézményünk igazgatójának köszöntője után került az Eötvös Kadétok ünnepélyes fogadalomtételére, majd Sipos Antal ezredes úr kadéttá avatásuk alkalmából átadta a tanulóknak az állományjelzőket.

sajtómegjelenések:

sonline.hu