Felvételi eljárással kapcsolatos fontos információk

Az egységes felvételi vizsga eredményeit tartalmazó értékelőlapot az iskola legkésőbb 2020. február 6-ig postázza, amennyiben a tanuló a dolgozatok megtekintésekor nem vette át azt.

A jelentkezési lapok beérkezési határideje: 2020. február 19.

A testnevelés felvételi vizsga (rendészet, közszolgálat és honvédelem ágazat esetén):

2020. február 28. 13 órától

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy a testnevelés felvételihez szükséges felszereléseket (tornacipő, ruha) hozzák magukkal!

1. pótló testnevelés felvételi vizsga:

2020. március 6. 14 órától

2. pótló testnevelés felvételi vizsga:

2020. március 10. 14 órától

A pótló napokon a tanulók csak indokolt esetben (betegség) vehetnek részt a felvételi vizsgán.

A testnevelés felvételi vizsga időpontjáról az iskola külön értesítést nem küld.

Minden jelentkezőnek egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt vennie, erről az általános iskolákon keresztül értesítjük a tanulókat (személyre szóló behívót kapnak a vizsgálatra).

SOK SIKERT KÍVÁNUNK!