Iskolánk újabb három évre elnyerte az „Oktatási Hivatal Bázisintézménye” kitüntető címet

Az Oktatási Hivatal által kialakított bázisintézményi hálózat azzal a céllal jött létre, hogy a programban részt vállaló iskolák munkájukkal és tevékenységükkel elősegítsék a pedagógiai munka szakmai fejlődését, támogassák a tudásmegosztást, valamint biztosítsák a szakmai szolgáltatásokhoz való hozzáférést.
Magas színvonalú pályaművének köszönhetően a 2020/2021. tanévtől intézményünk újabb három évre tagja lesz a bázisintézményi hálózatnak, melynek keretében célunk, hogy megismertessük az érdeklődő pedagógusokkal, oktatókkal az intézményi jó gyakorlatainkat, programjainkat, innovációinkat.

Bázisintézményi programjainkra a jövőben is várjuk az érdeklődő pedagógus és oktató kollégákat!