Digitális karantények pályázat

Tisztelt Igazgató Asszony!
Tisztelt Pedagógus és Oktató Kolléga!
Kedves Diákok!

A Gépészek a Gépészekért Alapítvány kiírja a Digitális Karantények pályázatát, amelynek főbb témakörei a következők :

- Miként változott meg az élet a karantén alatt?
- Hogyan változtak a vásárlási, pénzügyi szokások, kommunikációs csatornák, tanulási módszerek a diákok, családok életében?

Ehhez Önöknek/Nektek  egy maximum 3 perces animációt (lehetőleg nem videót!) kell elkészíteni.

Az elkészült pályaművekben kérjük feltüntetni a készítők nevét, iskoláját, osztályát.

Lehet egyedül, ketten, vagy maximum hármam is pályázni - a csapat mindegyik tagja részül a díjazásban.

Kérjük, hogy minden csapat a saját nevével hozzon létre egy mappát és töltse fel az https://drive.google.com/drive/folders/1RMy8ahCP1HL-KjsrgqYuQpKsfVCXt3tw?usp=sharing címre elkészített anyagokat, illetve a webtransfer segítségével az info@kapostv.hu email címre a megadott határidőig.

Beküldési határidő : 2020. november 20.

Nyeremények:

Fődíj: a nyertes csapat minden tagja egy értékes Notebookkal gazdagodhat
2-3. hely + közönségdíj: értékes ajándékcsomag

A pályázat fő támogatói :

OTP Bank

Kapos TV