Örökségünk '48

A 2019/2020-as tanév mindenki számára megpróbáltatást jelentett. A pandémia miatt alapjaiban rendeződött át az oktatás: fontos iskolai rendezvények maradtak el, versenyek szakadtak félbe, vagy éppen el sem tudtak kezdődni. Akik szerencsésebbek voltak, azok az előző tanévben elkezdett versenyt ebben a tanévben befejezhették részben a jelenléti oktatás ideje alatt, novembertől pedig távoktatás keretében.

Iskolánk három 12. D osztályos tanulója Béres Balázs, Domján Richárd és Tanács Zoltán 2019 őszén indultak az Örökségünk ’48 elnevezésű országos történelmi versenyen és Takács Szilvia felkészítésével 2. helyezést értek el. Gratulálunk diákjainknak a kiváló eredményért, jó egészséget és sikeres felkészülést kívánunk nekik a közelgő érettségire!