Béri Balogh Ádám középiskolai ösztöndíj

Béri Balogh Ádám a Rákóczi-szabadságharc brigadérosa elévülhetetlen katonai sikereket ért el az osztrák császári csapatok ellen a XVIII. század elején. Személyére az utókor azonban nem csak utcanévtáblák, róla elnevezett iskolák vagy szobrok formájában emlékszik, hanem mint az egyik legrangosabb ösztöndíj névadójára is, amellyel a Honvéd Kadét programban résztvevő kiváló növendékeket jutalmazza a Honvédelmi Minisztérium.

Szili Natália, iskolánk 10. K osztályos tanulója az előző tanévben benyújtott sikeres pályázatát követően idén is sikerrel pályázott, és immáron másodízben nyertese az ösztöndíjnak, 4,5 feletti tanulmányi átlagának köszönhetően. Gratulálunk neki és további sok sikert kívánunk tanulmányaihoz!