Diákönkormányzat

DIÁKPARLAMENT

2017. november 13-án részt vettem iskolánk képviselőjeként az Országos Diákparlament Megyei ülésén. Az Országos Diákparlament munkájának előkészítéseként javaslatokat fogalmaztunk meg és összegeztük a korábbi évek tapasztalatait. A kéréseket és javaslatokat februárban fogja az Országos Diákparlament megtárgyalni.

Ha szeretnétek ti is követhetitek az eseményeket: http://www.diakonkormanyzat.hu

Hammer Noémi

ÉVFOLYAMEST

Ebben a tanévben is volt évfolyamest a 10. osztályok számára

2017. november 15-én délután sok izgalmas és vidám feladat várta a 10. évfolyam tanulóit az iskola aulájában.

Az ügyességi és gondolkodtató feladatok után idén is a tánc és a karaoke aratta a legnagyobb sikert.

A sportversenyek győztese a 10. B osztály, a legjobb induló címének nyertese a 10. k osztály lett. Mindkét csapat egy gyönyörű tortát nyert.

Az összesített végeredmény alapján végül:

1. helyezett    -10. D  osztály    225 ponttal

2. helyezett    -10. B  osztály   222 ponttal