Szakmák éjszakája

2018. április 13-án, pénteken a Szakmák éjszakáján szervezett interaktív játékos csapatverseny keretében ismerkedhettek meg az érdeklődők az iskolánkban oktatott szakmákkal, adhattak számot a velük kapcsolatos eddigi ismereteikről.

A jó hangulatú vetélkedő eredménye:

1. helyezett: KOCKÁSOK (a Kisfaludy utcai Tagiskola csapata)

2. helyezett: PÁRDUCOK (az Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és AMI Nágocsi tagintézménye csapata)

3. helyezett: NEKEM 8 (a Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagiskola csapata)

Különdíjat kapott: Spilák Barni 7 és fél éves tanuló aki korát meghazudtoló módon teljesítette a feladatokat.

Minden résztvevő ajándékot kapott, a nyerteseknek külön gratulálunk!

Meghirdetett rajzpályázatunkra számtalan igényes pályamű érkezett melyeket három kategóriában díjaztunk:

3 – 4. osztályos kategória

I. Nieder Zsóka Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

II. Virág Aletta Toldi LTP-i Tagiskola

III. Varju Dorka Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

Különdíj: Simor Flóra Lilla Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

5 – 6. osztályos kategória

I. Kiss Bálint Vendel Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

II. Nagy Georgina Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

III. Kovács Bence Lengyeltóti Fodor András Ált. Isk. és Alapfokú M. I.

Különdíj: Nieder Máté Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

7 – 8. osztályos kategória

I. Nyári Arnold Tibor Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

II. Nagy Vivien Toldi LTP-i Tagiskola

III. Geréb Janka Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

Különdíj: Fábián Dávid Andocsi Szt. Ferenc Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.

A rajzokból készített kiállítás két hétig tekinthető meg az iskola aulájában.

Sajtómegjelenések:

50%-os utazási kedvezmény a Szakmák Éjszakájára látgatók számára

A „Szakmák Éjszakája” program 2018. április 13-án megvalósuló országos program látogatóinak minél szélesebb körének eredményes bevonása érdekében a tanulókat kísérő hozzátartozók, valamint a felnőttoktatási szakirányok iránt érdeklődő felnőttek részére a közösségi közlekedési szolgáltatás 50%-os kedvezménnyel történő igénybevételének lehetősége a Nemzetgazdasági Minisztérium, valamint a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közös igyekezete eredményeként a tavalyi évhez hasonlóan idén is biztosított.

A rendezvényen való részvételt a tagintézmény bélyegzője hitelesíti a mellékelt igazolási formátummal kiegészítve. A körbélyegző tartalmazza a szakképzési centrum és az intézmény nevét. Az 50%-os alkalmi menettéri kedvezmény azzal a korlátozással érvényes, hogy legfeljebb a rendezvény napján és az azt követő napon lehet igénybe venni. A kedvezmény visszaútban csak akkor érvényes, ha azt a rendezvény helyszínén lebélyegzik, valamint a programban szereplő intézmények igazolást állítanak ki a rendezvényen való részvételről.

Mit kell tenni az igénybevételhez?

– az oda útra meg kell vásárolni a teljes árú menetjegyet, a  rendezvényen le kell bélyegeztetni az intézmény bélyegzőjével, valamint el kell kérni az erről szóló igazolást,

– hazafelé a jegyellenőrnek a lebélyegzett jegyet és az igazolást kell felmutatni és ezzel a hazaút ingyenes.

Honnan fogja tudni az ellenőr, hogy az igazolás hiteles?

– a rendezvényen való részvételt a tagintézmény körbélyegzője hitelesíti a mellékelt igazolási formátummal kiegészítve, a körbélyegző tartalmazza a szakképzési centrum és az intézmény nevét,
– a körbélyegzőt a rendező tagintézmény biztosítja, az igazgató által megbízott személy írja alá az igazolást és teszi rá a lenyomatot,
– a közlekedési jegyet szintén le kell bélyegezni,
– csak teljes árú jegy érvényesíthető így, a hazaút a jegy birtokosának ingyenes, a hozzá tartozó igazolás névre szóló.

JELENTKEZÉSI LAP

Jelentkezési Lap